Hadise: Maddi gücün yoksa neyine güvenip bana yaklaşıyorsun

Hadise, önceki gün dijital platformda bir programa konuk oldu. 

2022’de Mehmet Dinçerler ile 4 ay evli kalan şarkıcı tekrar evlenmeyi ve çocuk sahibi olmayı çok istediğini söyledi.

“ANNE OLMAK İSTİYORUM”

Hadise “Bir şeylerin bitebileceğine inanıyorum. Benim gibi deli, kreatif kafaya sahip bir kadın için sonsuza dek bir kişiyle ömür boyu mutluluk olamaz. Tekrar evlenir misin diye sorarsan ‘evet’, tekrar boşanır mısın diye sorarsan yine ‘evet’ derim. Yeğenim Melik Hamza’dan dolayı da bir çocuk istiyorum. Çocukları çok seviyorum. Bu dünyaya çok güzel bir çocuk yetiştireceğimi inanıyorum. O yüzden anne olmak isterim” dedi.

Son dönemlerde kadın-erkek ilişkilerinde ekonomik durumların tartışmalara yol açmasıyla ilgili de şarkıcı şunları söyledi:

“İlişkilerimde ödediğim tatiller olmuştur. Erkek dürüst olacak, benim durumum yok şu an yarı yarıya yapalım dese ne güzel! Ama erkeğin maddi gücü önemli. ‘Neyine güvenip, bana yaklaşıyorsun’ diye sorarım ben. ‘Kendine güvenen şöyle gelsin’ diye bir paylaşım da yapmıştım. Bu kadını her şeyiyle taşıyabileceksen gel.”

“FAKE HESABIM VAR”

Hadise, sosyal medya hesabından hiç kimseyi takip etmemesi üzerine “Fake hesabın var mı?” sorusuna ise “Evet fake hesabım var. Kendi hesabımdan yanlışlıkla birini like’ladığımı düşünsene… Bu olayın nerelere geleceğini düşün. Bu çok büyük bir risk olduğu için bir fake hesabımdan her şeyi takip ediyorum” yanıtını verdi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir