Kıyma Makinalı Cinayette 13 Yaşındaki Çocuğa Taciz İddiası

Türkiye, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında gündeme gelen kıyma makinesi cinayeti ile sarsıldı. Şoke eden olaylar, Mehmet Taşpınar’ın 13 yıldır birlikte yaşadığı Güllü Çolak’ı bulmak için programa katılmasıyla ortaya çıktı.

“BİR KİŞİYİ ÖLDÜRÜP KIYMA MAKİNESİNDEN GEÇTİLER”

Güllü Çolak’ın yeğeni, “Babaannem, halam ve amcam bir kişiyi öldürüp kıyma makinesinden geçirdiler.” sözleri tüm Türkiye’yi koşa uğrattı. Öldürülen kişinin kim olduğu ve yaşananlar araştırılırken Güllü Çolak ve sevgilisi Mehmet Taşpınar suçlamaları yalanladı.

Programın bugünkü bölümünde Güllü Çolak’ın Mehmet Taşpınar hakkında ortaya attığı iddia, ‘Yok artık’ dedirtti. Güllü Çolak, Mehmet Taşpınar’ın köylerindeki 13 yaşındaki bir kız çocuğunun müstehcen fotoğrafları üzerinden ailesini tehdit ettiği açıkladı.

“KIZ ANNESİNİN YANINDA TİTRİYORDU”

Çolak, “Mehmet Taşpınar küçük kızı ‘Eğer bana fotoğraf atmazsan yeğenini öldürürüm’ diyerek tehdit etmiş. Ben fotoğrafları gördüm. Çocuğu kandırmış çırılçıplak fotoğraflarını çektirmiş. Ben Mehmet’e ‘O kız kızın yaşında utanmıyor musun?’ dedim. Kız annesinin yanında titriyordu. O insanları tehdit etti. Görüntüleri flash bellekte saklıyordu” ifadelerini kullandı. Yayına telefonla bağlanan aile mide bulandıran iddiayı doğruladı.

Güllü Çolak ayrıca Mehmet Taşpınar’ın evli olan bir başka kadını da tehditle hamile bıraktığını, kadının daha sonra öldüğünü açıkladı.

CİNAYET SONRASI KIYMA MAKİNESİNİ SATTILAR

Mehmet Taşpınar, 13 yıldır birlikte yaşadığı Güllü Çolak’ın evden kaçtığı iddiasıyla programa katılmıştı. İddiaya göre, cinayet işlendikten sonra makineden salça çekip dışarıya satan aile makineyi sonrasında da sattı. 10 bin TL gibi yüksek bir değeri olan makine, satın alan kişinin ifadesine göre 500 TL’ye elden çıkartıldı.

“ACİLE GELDİKLERİNDE ÜSTLERİ KAN KOKUYORDU”

Yayına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir izleyici, 2011-2012 yılları arasında Kahramanmaraş’ta doktorluk yaptığını belirterek, “Güllü, Taner ve Cennet Çolak acile geldi. Cennet Çolak, çok kötüydü.

Tansiyonu baya yüksekti bayılmıştı. Güllü Hanım, annesini kan tuttuğunu bu yüzden bayıldığını söyledi. Üstleri kan kokuyordu. Güllü Hanım sürekli gülüyordu. Bu yüzden psikiyatri kliğine gitmesini tavsiye ettim. Annesini de kan tutmasından dolayı psikiyatriste yönlendirdim” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir